images/stories/slide/obraz1.jpg
images/stories/slide/obraz2.jpg
images/stories/slide/obraz3.jpg
images/stories/slide/obraz4.jpg
images/stories/slide/obraz5.jpg
images/stories/slide/obraz6.jpg

Start

Ingersoll Rand

IR LOGO MALE

Większości osób, które słyszały o firmie Ingersoll Rand, kojarzy się ona z produkcją urządzeń dla budownictwa i górnictwa. To zrozumiałe, gdyż od początków swojego istnienia czyli od roku 1871, firma Ingersoll Rand oraz firmy, z których powstała, współtworzyły przemysł budowlany i górniczy na całym świecie. Jednak takie pierwsze skojarzenie nie odpowiada dzisiejszej olbrzymiej dywersyfikacji współczesnej firmy Ingersoll Rand.
Ingersoll Rand jest obecnie globalnym dostawcą rozwiązań dla wielu gałęzi przemysłu, reprezentowanym przez znane marki o godnej pozazdroszczenia pozycji na rynku.

Firma Ingersoll Rand znana jest na całym świecie dzięki markom o tak wysokiej renomie jak Club Car - wózki golfowe; Hussmann oraz Koxka - urządzenia chłodnicze dla super- i hiper marketów; Ingersoll Rand - urządzenia i narzędzia dla przemysłu i budownictwa; Schlage oraz CISA - zamki do drzwi, Thermo King urządzenia chłodnicze dla transportu. Te, a także wiele innych marek Ingersoll Rand, są wiodącymi markami w swej branży. Zróżnicowanie branż umożliwia firmie obecność w praktycznie każdej dziedzinie przemysłu. Z finansowego punktu widzenia, ta różnorodność rynków i produktów pomaga zminimalizować okresy bessy na danym rynku. Zatrudniamy około 36.000 pracowników na całym świecie, i prowadzimy produkcję w osiemdziesięciu fabrykach, z których ponad połowa znajduje się poza Stanami Zjednoczonymi.

Application 1IR 082609-0140032011_MAX_family